top of page

HABİTAT SİZE NELER SUNUYOR?

Mekan

Mutfak

Donanım

Servisler

Kapasite

'Habitat' Gümüşlük'ün büyülü atmosferinde Çukurbük Mevkii'nin sakin bir noktasında, tek bir meşe ağacının gölgesindeki yaklaşık 100 m2 alana sahip bir teras. Yeşilin, denizin ve ege yaşamının birlikte ilerlediği bir lokasyonun sunduklarının, sade bir tasarım ideali ile birleştiği dingin bir mekan. Alt katta Habitat'ın itici gücü Vulcanus'un atölyesinde zanaatlar her daim devam ediyor. Uzun lafın kısası burası bir araya gelişlerin yeni habitatı.

Sahip olduğu küçük ama kullanışlı mutfağı, sağlıklı ve özenli olduğu kadar gurme damakları da hedefleyen özel menülere imkan sağlıyor. Bodrum'un yerel ürünlerinin ve üreticilerinin öncelikli olarak desteklendiği, mevsime özel ürünlerin baş tacı edildiği mutfakta, tek kişilik büyük bir ekibin bazen günlerce öncesinden başlayan hazırlıklar ile servis ettiği füzyon lezzetlere, ihtiyaç duyacağınız menü tipleri ile yanıt veriyor. İster bir aile kahvaltısı, ister lise arkadaşlarının rakı akşamı, ister kızınızın 8. yaş günü için olsun, size özel tasarlanan bir menü ile keyifli olduğu kadar lezzetli de vakit geçirmenizi hedefliyoruz.

Habitat farklı etkinliklere ev sahipliği yapabilmek adına tüm teknik ihtiyaçların karşılanabileceği bir donanıma sahip. 58" bir Smart Tv ile 25 kişilik toplantılarda, her işletim sisteminden kablosuz sunum yapabilir, büyük perdede gece film gösterimleri organize edebilirsiniz. Mekanın büyüklüğüne yetecek güçte kaliteli bir müzik yayını yapabilir, plak dinletisi düzenleyebilirsiniz. Gerekli olan tüm elektrik gücünü masaların yakından temin edebilir, o hep ofiste unutulan HDMI kablosunu bizden isteyebilirsiniz. Kendi envanterimizde olmayan her türlü teknik ekipmanın ihtiyaçlarınıza göre etkinlik gününde Habitat'da olmasını talep edebilirsiniz. Flipchart, lazer pointer gibi donanım ihtiyaçlarınızı her zaman elinizin altında bulabilirsiniz.

Belirlenmiş tarih aralıkları için farklı lokasyonlardan Bodrum'a gelmek isterseniz, her türlü ve her sınıf konaklama, şehir içinde transfer, Habitat dışında yemek rezervasyonu, özel planlamış grup etkinleri ya da doğa aktiviteleri için size özel bir paket hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Sizin için tasarladığımız deneyimlerin neler olabileceğini bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

Habitat 2 büyük grup masasına, 2 dinlenme köşesine ve 1 küçük bara sahip. Bu alanların hepsi küçük düzenlemeler ile farklı amaçlara uygun hale getirilebiliyor. Farklı düzenlemeler ile 20 kişiye yemek servisi, 25 kişiye toplantı ve gösteri düzeni, 60 kişiye kadar ise ayakta etkinlik alan verebiliyor.

bottom of page